Pınar Mahallesi 5 Derslikli İlk Okul Projesi

İlçemiz Pınar Mahallesinde ikamet eden vatandaşlarımızın çocuklarının kmlerce yol yürümemesi için 5 DERSLİKLİ İLK OKUL yaptırdık.Projemiz tamamlanarak okulumuzda eğitime start verildi.

İlçemiz Pınar Mahallesinde İkamet eden vatandaşlarımızın minik çocuklarının geçtiğimiz dönemlerde okula gidebilmeleri için yaklaşık 30dk ila 45 dk yürümek zorunda kaldıkları dönemi atlattık.

Belediye Başkanımız Sn. Bülent DURU'nun vaatleri arasında bulunan Pınar Mahallesine küçük yavrularımızın okula gidebilmeleri için okul yapacağız sözü, daha seçilir seçilmez ilk icraati olmuştur. Söz verdiğimiz gibi sloganıyla kolları sıvayıp çalışmlarına başlayan Başkan DURU İlçemiz Pınar Mahallesine 5 Derslikli  okul yaptırmak için arayışlarına başladı ve kısa süre içerisinde Bağışçı Hayırsever olan İş Adamı Sn. Raif ATEŞSÖNMEZ beyefendi ile temasa geçerek ilçemize eğitim adına bu adımı atmış oldular.

YENİ VİDEOLAR

Tutak Belediyesi

Tutak Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Tutak Belediyesi

Cami Mahallesi Cumhuriyet Caddesi no:37
04700 TUTAK / Ağrı

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.