ŞEKER FABRİKALARI GENEL MÜDÜRÜ Sn. Mücahit ALKAN AĞRI'ya MÜJDELERİ İLE GELDİ

08 Ocak 2020 23:29 Tutak Belediyesi 697

Belediye Başkanımız Sn. Bülent DURU Ağrı Şeker Fabrikasında Şeker Fabrikaları Genel Müdürü Sn. Mücahit ALKAN beyin teşrifleriyle, Belediye Başkanları,İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü,Ticaret Odası Başkanı, Ziraat Odası Başkanı ve Çiftçilerimizin de katılımları ile gerçekleştirilen toplantıya katıldı.

Belediye Başkanımız Sn. Bülent DURU Ağrı Şeker Fabrikasında Şeker Fabrikaları Genel Müdürü Sn. Mücahit ALKAN beyin teşrifleriyle, Belediye Başkanları,İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü,Ticaret Odası Başkanı, Ziraat Odası Başkanı ve Çiftçilerimizin de katılımları ile gerçekleştirilen toplantıya katıldı. Cumhur Başkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’ın talimatı üzerine ilimize gelen genel müdür Sn. Mücahit ALKAN bundan böyle Ağrı Şeker fabrikasının tam kapasite le çalışacağını kota koyulmayacağını, dönüm başına ürün destekleme ücretinin 360.00 ₺ olacağını, küspesini almayan çiftçilerimizede ton başına 25.00 ₺ ödeme yapılacağını ve aynı zamanda istihdamında artırılacağının müjdesini verdi. Bölgemizde üretim yapan çifçilerimize imkanları doğrultusunda şeker pancarı üretimine geçiş yapmalarını söyleyen Sn. ALKAN bu konuda çifçilerimize ellerinden gelen yardımları yapacağını dile getirdi. Toplantıda Ağrı adına ve Belediye Başkanları adına söz alan Ağrı Belediye Başkanımız Sn. Savcı SAYAN’da başta Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere Sn. Genel Müdür Mücahit ALKAN beye teşekkürlerini sundular.
Konu ile alakalı bilgi almak isteyen vatandaşlarımıza Belediye Başkanımız Sn. Bülent DURU makamında ağırlayarak bilgilendirmede bulunacaktır.

YENİ GALERİLER

Tutak Belediyesi

Tutak Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Tutak Belediyesi

Cami Mahallesi Cumhuriyet Caddesi no:37
04700 TUTAK / Ağrı

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.