Söz Verdiğimiz Gibi!

10 Aralık 2019 09:57 Tutak Belediyesi 1009

Belediye Başkanımızın vaatleri arasında bulunan Pınar Mahallesi Okuluna Kavuştu.

Belediye Başkanımız Sn. Bülent DURU'nun vaatleri arasında bulunan Pınar Mahallesi Okul Projesi tamamlandı.

Belediye başkanımızın ilk icraatleri arasında yer alan Pınar mahallesi okul projesi Başkan DURU'nun yoğun çabaları ve hizmetleri doğrultusunda çözüme kavuşarak hayırsever   İş Adamı Sn. Raif ATEŞSÖNMEZ aracılığı ile mahalleye okul yaptırıldı.

Yapılan okulun açılışı için Ağrı Valisi Sn. Süleyman ELBAN Belediye Başkanımız Sn. Bülent DURU İlçe kaymakamımız Sn. Ahmet KARASLAN İl milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk TEKİNASLAN Bağışçı İş Adamı Sn. Raif ATEŞSÖNMEZ beyefendi ilçe protokolü katıldılar. Yapılan açılışın ardından Sn. ELBAN ilçemizdeki okulları ve vatandaşlarımızıda ziyaret ederek ilçemizden ayrıldı.

Belediye Başkanımız Sn. Bülent DURU İş Adamı Sn. Raif ATEŞSÖNMEZ'e yaptığı bu en hayırlı denilebilecek projeyi ilçemize kattığı için kendilerine çok teşekkür ediyorum dedi. ve Söz verdiğimiz gibi ilçemize kazandırmış olduğumuz bu okulumuzda çok ama çok başarılı öğrenciler yetişeceğinden eminim çünkü ben bunu o gençlerimizin gözünde görüyorum Allah yardımcıları olsun ve zihin açıklığı versin dedi. Rabbim yatırımcılarımızdan razı olsun dedi.

YENİ GALERİLER

Tutak Belediyesi

Tutak Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Tutak Belediyesi

Cami Mahallesi Cumhuriyet Caddesi no:37
04700 TUTAK / Ağrı

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.